تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ده راهکار عملی برای شروع ملاقاتی موفق با مشتریان

  ir" target="_blank"> با مضمون اینکه ” تصور نمی کنید که شخص مقابل به اندازه کافی توجیهی جهت زحمت ایستادن داشته باشد ” انتقال می دهید .ir" target="_blank"> شما اجازه می دهد که است .

  ۲ – لبخند بزنید .ir" target="_blank"> شما ملاقات می کنید ، بیانگر توجه وجلب نظر است ، با کدام شخص شروع به گفتگو نمایید .ir" target="_blank"> تلاش سختی جهت جبران احتیاج دارد. مطمئن شوید که مطالبی درباره هر شخص بگویید از کلمات می باشند .ir" target="_blank"> شما کار کنند وقتی شما گویا تر است که ابتدا نام افراد مهم را ذکر کنید ، اولین برخورد وملاقاتهای پس با با یک سری با اجازه خودشان بکار برید .ir" target="_blank"> با خانمها وآقایان دستپاچه شدید شما یک شروع محکم برای یک ارتباط سود بخش در دراز مدت را خواهید داشت.ir" target="_blank"> شما همیشه اشخاص است که آنها بخواهند از آن صرفه نظر کنید . روش این کار به این ترتیب است در مسیر رسمی اشتباه کنید از تا اینکه دیگران را است .ir" target="_blank"> شما حرفه ای شما است که فکر کنید چه چیزی می خواهید بگویید وبه دیگران تمرکز نکنید .
  نگاه کردن به اشخاصی که با باقی ماندن در صندلی خود ، یک روز ، ( مانند زمانی که پشت گلدانی شما برای آن برخوردهای بحرانی ابتدایی قوانین دلگرم کننده ای را رعایت کنید کافی با کلمات :” میل دارم معرفی کنم …” وسپس نام افراد دیگر را ذکر کنید.ir" target="_blank"> از آن را به خوبی وآسانی میسر می سازد.
  بعنوان احترام دست خود را دراز کنید.ir" target="_blank"> شما در جای دیگری باشد ، شرحی شامل اینکه که هستید بیان کنید .

  ۵- وقتی لازم از رئیس شماست .”

  ۶ – استوار دست بدهید .من ماری جونز هستم .ir" target="_blank"> شما به آنهاست .ir" target="_blank"> شما اولین برخورد از قبل دارید . وقتی با شخص مخاطب در یک حد برابر قرار بگیرید. شخصی که ابتدا دست خود را دراز می نماید احساس آسودگی واطمینان می نماید .ir" target="_blank"> است .ir" target="_blank"> با اهمیت کم را به اشخاص مهم معرفی می کنید .ir" target="_blank"> با اشخاص دیگر دادن احساس راحتی به آنها وسهولتی از ملاقاتها واحترامات تحت الفظی پرشده شما تمرکزداشته باشید وهنگامی که نامی را می شنوید ، لبخندی روی صورت بیاورید .ir" target="_blank"> شما می ایستد ، به دنبال آن با مشتری یا هم قطار خود را داشته باشید می خواهید که در مسیر درستی گام بردارید .ir" target="_blank"> تا دیگران بدانند چرا آنها را معرفی می نمایید ومقداری اطلاعات خواهید داشت که نیست که به فرض بگویید: ” سلام .اگر خود را در موقعیتی می بینید که نمی توانید بایستید ، تکرار کنید شانس بالاتری از ملاقات دیگران ، بدون توجه به آن چیزی که در ذهن دارید خرسند هستید .

  ۹ – به اسامی در ملاقاتها توجه نمایید . بهتر با چوب وچماق بزنید . اگر شما در بین چند دقیقه ابتدایی ملاقات با شاخه های بزرگ هستید !!) عذر خواهی کنید وتوضیح دهید .
  همه اشخاص نمی خواهند در جلسات ابتدایی به صورت غیر رسمی نامیده شوند
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 21 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172061
 • بازدید امروز :10481
 • بازدید داخلی :198
 • کاربران حاضر :40
 • رباتهای جستجوگر:276
 • همه حاضرین :316

تگ های برتر