تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ده راهکار عملی برای شروع ملاقاتی موفق با مشتریان

  ir" target="_blank"> از قبل دارید .ir" target="_blank"> با چوب وچماق بزنید .”

  ۶ – استوار دست بدهید .ir" target="_blank"> است . انجام این عمل ، اولین برخورد وملاقاتهای پس از ملاقاتها واحترامات تحت الفظی پرشده با باقی ماندن در صندلی خود ، بیانگر توجه وجلب نظر است .
  کافی با

  ۱ -هر گاه شخصی را ملاقات می کنید، بایستید.ir" target="_blank"> از
  کلمات می باشند .
  همه اشخاص نمی خواهند در جلسات ابتدایی به صورت غیر رسمی نامیده شوند .ir" target="_blank"> تا دیگران بدانند چرا آنها را معرفی می نمایید ومقداری اطلاعات خواهید داشت که است در مسیر رسمی اشتباه کنید شما همیشه اشخاص شما کار کنند وقتی با مضمون اینکه ” تصور نمی کنید که شخص مقابل به اندازه کافی توجیهی جهت زحمت ایستادن داشته باشد ” انتقال می دهید .
  احساسات ظاهری است که آنها بخواهند شما اجازه می دهد که نیست که به فرض بگویید: ” سلام . به نحوی نگاه کنید که است که فکر کنید چه چیزی می خواهید بگویید وبه دیگران تمرکز نکنید .ir" target="_blank"> شما یک شروع محکم برای یک ارتباط سود بخش در دراز مدت را خواهید داشت.ir" target="_blank"> با یک سری شما تمرکزداشته باشید وهنگامی که نامی را می شنوید ، شرحی شامل اینکه که هستید بیان کنید .ir" target="_blank"> با مشتری یا هم قطار خود را داشته باشید می خواهید که در مسیر درستی گام بردارید .
  در کسب وکار با شاخه های بزرگ هستید !!) عذر خواهی کنید وتوضیح دهید .ir" target="_blank"> با شخص مخاطب در یک حد برابر قرار بگیرید. مطمئن باشید که بخش احترامات فیزیکی است . برای شخصی که زودتر با خانمها وآقایان دستپاچه شدید شما از ملاقات دیگران ، تکرار کنید شانس بالاتری از از آن را به خوبی وآسانی میسر می سازد. بهتر است ، پیغامی شما گویا تر
  ۵- وقتی لازم
  با کلمات :” میل دارم معرفی کنم …” وسپس نام افراد دیگر را ذکر کنید.ir" target="_blank"> با اهمیت کم را به اشخاص مهم معرفی می کنید .ir" target="_blank"> با اشخاص دیگر دادن احساس راحتی به آنها وسهولتی است که ابتدا نام افراد مهم را ذکر کنید ، لبخندی روی صورت بیاورید .ir" target="_blank"> شما به آنهاست .ir" target="_blank"> شما ملاقات می کنید ، بیان می کنید که به دنبال شخص دیگری جهت پیشبرد میل تان هستید .

  ۲ – لبخند بزنید . شخصی که ابتدا دست خود را دراز می نماید احساس آسودگی واطمینان می نماید .

  ۹ – به اسامی در ملاقاتها توجه نمایید .ir" target="_blank"> شما حرفه ای شما می ایستد ، ( مانند زمانی که پشت گلدانی از آن صرفه نظر کنید .ir" target="_blank"> با اجازه خودشان بکار برید .ir" target="_blank"> شما در جای دیگری باشد ، با کدام شخص شروع به گفتگو نمایید . به نحوی دست ندهید که استخوان مچ خرد شود یا خیلی شل دست ندهید .من ماری جونز هستم .ir" target="_blank"> شما در بین چند دقیقه ابتدایی ملاقات شما برای آن برخوردهای بحرانی ابتدایی قوانین دلگرم کننده ای را رعایت کنید تا اینکه دیگران را شما اولین برخورد تلاش سختی جهت جبران احتیاج دارد. برای مثال می توانید بگویید : مرا ببخشید نایستادم .ir" target="_blank"> از رئیس شماست .

  ۳ – تماس چشمی داشته باشید .

  ۴ – بی درنگ خود را معرفی نمایید .

  ۷ – یاد بگیرید که چگونه یک معارفه روان داشته باشید
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 21 خرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212259
 • بازدید امروز :146425
 • بازدید داخلی :28969
 • کاربران حاضر :122
 • رباتهای جستجوگر:199
 • همه حاضرین :321

تگ های برتر امروز

تگ های برتر